Систематизація бізнесу
Slider

 

Хочете, щоб робочі завдання виконувалися своєчасно, а кожен співробітник відповідав за свою роботу? Ви все ще вважаєте, що без вашого постійного контролю це неможливо? Тоді систематизація бізнесу від компанії VIP HR – це те, що вам потрібно.

Послуги систематизації бізнесу від VIP HR

Домогтися того, щоб кожен працівник без нагадування виконував свою роботу і усвідомлював зону відповідальності, для деяких власників бізнесу, – нездійсненна місія. Доводиться постійно все контролювати і стояти за спиною у кожного. Варто розслабитися і поїхати у відпустку, як тут же вся робота йде не за планом. Що в такому випадку робити? Переглянути всю систему і почати вибудовувати нову, бо стара не працює. Або повністю відсутня.

Рекрутингова компанія Віп Ейчар бере на себе систематизацію процесів будь-якої компанії. Якщо вашим співробітникам не вистачає часу на виконання завдань, потрібні постійні нагадування та контроль, то ми заглибимося в ваш бізнес і створимо для вас:

 • робочі інструкції;
 • плани і регламенти;
 • персональні KPI - коефіцієнти вимірювання ефективності персоналу;
 • загальні організаційні схеми компанії.

Що це дасть вашій компанії?

 • Глобальну стратегію і цілі не доведеться тримати в пам'яті. Фахівці грамотно структурують цю інформацію на підцілі і завдання, які будуть розподілятися серед співробітників.
 • Графік проектів завжди буде під рукою. З повною картинкою того, на якому етапі вони знаходяться.
 • Керівники підрозділів не будуть турбувати вас з кожного приводу, а цілком зможуть впоратися з більшістю завдань без вашої участі.
 • Підприємство вийде з режиму ручного управління і перейде на автоматизацію, яка дозволить оптимізувати роботу і підвищити прибуток.
 • План продажів буде виконуватися без нагадувань.
 • Кожен фахівець чітко усвідомить свою зону відповідальності.
 • Система мотивації нарешті почне працювати. Співробітники побачать спільну мету, до якої хочеться прагнути.

Наша команда створює єдину систему, яка дозволяє оптимізувати процеси, і не контролювати кожен крок співробітників.

систематизация бизнеса фото

Методи, які ми використовуємо

Найпоширеніше питання – на якому етапі розвитку бізнесу варто впроваджувати систематизацію?

Наймаючи першого ж працівника, вам треба вводити його в курс справи, пояснювати всі нюанси і контролювати. Ось на цьому етапі саме час створювати інструкції, алгоритми постановки і виконання завдань, а також складати регламент роботи компанії. З кожним наступним співробітником вам буде простіше. Не доведеться довго вводити новий персонал в курс справи, тому що система поступово стане на потік. А коли бізнес-процеси будуть оптимізовані, то компанія зможе більше заробляти.

У Віп Ейчар ми аналізуємо, в якій точці знаходиться ваш бізнес на момент початку співпраці. Фіксуємо організаційну структуру і посадові обов'язки того чи іншого фахівця. Описуємо роботу кожного з підрозділів, відзначаючи слабкі місця і прогалини в роботі. Після глибокого аналізу поточної ситуації, ми прописуємо план переходу до нової моделі. Систематизуємо всю структуру, прописуючи завдання документально і впроваджуючи на практиці.

Зрозуміло, якщо у вас вже не маленька команда, яка працює не перший рік, то будьте готові до того, що не всі співробітники радітимуть змінам. Цей показник як раз продемонструє, хто із співробітників по-справжньому зацікавлений в професійному зростанні, а також у розвитку підприємства.

Переваги роботи з компанією Віп Ейчар

Наші послуги приносять результат, який відчувається в роботі компанії. Власники бізнесу, що співпрацюють з нами, відзначають зростання продажів, підвищення ефективності працівників, оптимізацію процесів.

Рекрутингова компанія VIP HR:

 • надає послуги рекрутингу, пошуку і підбору кваліфікованого персоналу;
 • проводить навчання як для топ-менеджерів, так і для працівників середньої ланки;
 • налагоджує систему роботи всіх підрозділів;
 • створює і підтримує корпоративну культуру;
 • оптимізує бізнес-процеси.

Ми знаходимося в Києві, але нашими послугами рекрутингу та систематизації ви можете скористатися у будь-якому місті України. 

 

Надішліть заявку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Часто задаваемые вопросы
✓ Як систематизувати бізнес?
Важливо налагодити усі бізнес-процеси в компанії.
 
✓ Навіщо систематизувати роботу в компанії?
Щоб кожен співробітник без нагадувань виконував свою роботу і розумів зону відповідальності, а також бізнес працював як годинник.
 
✓ Скільки часу займає систематизація?
Все залежить від готовності компанії до змін.