Пошук
ТОП менеджера
Slider

Хочете, щоб вашою командою керували по-справжньому кваліфіковані ТОП-менеджери? VIP HR допоможе знайти керівника, який буде відповідати вимогам вашій компанії за всіма критеріями.

Рекрутинг від VIP HR: послуги з підбору топ-менеджерів

Якщо підбір персоналу – це непросте завдання, то пошук хорошого керівника для деяких компаній – взагалі справжня проблема. Зрозуміло, що заявити про себе, як про талановитого Топ-менеджера, може більшість претендентів, а ось виправдати гучний статус може далеко не кожний. Власники бізнесу часто стикаються з непрофесійним ставленням і не можуть повністю покластися на керівників відділів. У підсумку виходить, що теоретично керівник є, а практично – власникам підприємств доводиться витрачати час і самостійно все контролювати.

Саме тому рекрутингова компанія Віп Ейчар бере на себе задачу по підбору і пошуку Топ-менеджерів для будь-якої сфери бізнесу.

  1. Ми ретельно відбираємо, і постійно поповнюємо базу кваліфікованих керівників України.
  2. Використовуємо свою систему пошуку фахівців, проводимо тестування, перевіряємо компетенцію і особисті якості кожного кандидата.
  3. Знаходимо співробітника, який буде відповідати цінностям і корпоративному духу вашої компанії.

Займаємось працевлаштуванням в різних галузях.

Професіоналізм послуг команди Віп Ейчар

Завдання Топ-менеджера в різних компаніях, відділах та галузях можуть відрізнятися. Однак є набір ключових якостей і навичок, якими має володіти кожен керівник:

  • відповідальність і цілеспрямованість;
  • лідерські якості;
  • здатність проводити аналіз і вибудовувати стратегію;
  • високі комунікативні якості;
  • іноваційність;
  • здатність мотивувати і надихати співробітників.

Важливо, щоб цей список доповнювали професійні знання, що, до речі, можливо з нашою допомогою. Рекрутинг з VIP HR – це зручно. Ми враховуємо той факт, що менеджерів вищої ланки не так вже й багато, тому що їм банально не вистачає знань і досвіду. З цих причин ми організовуємо і проводимо навчання для керівників. Допомагаємо підвищити кваліфікацію ТОП-менеджерам, які вже працюють у вашій команді.

топ менеджмент фото

Як знайти ТОП-менеджера?

Проблема підбору керівних кадрів полягає в тому, що пошуки кандидатів здійснюються не зовсім звичним способом. Досвідчених керівників не шукають в тематичних пабліках або на дошках оголошень. Пошук менеджерів вищої ланки – це найчастіше хедхантинг, що здійснюють досвідчені рекрутери.

Як правило, для хедхантинга потрібен час і тонкий професійний підхід. У професійного рекрутера завжди є база кращих фахівців у своїй справі. А у професійного фахівця керівної ланки практично завжди є постійна робота. І часом хедхантерам доводиться зв'язуватися безпосередньо з керівниками відділів і навіть цілих підприємств.

Послуги рекрутингу Віп Ейчар – це підбір фахівців високого рівня за всіма критеріями – і особистими, і професійним. Ми оцінюємо компетенцію, результати минулих проектів, знання і навички, а також особисту мотивацію. Всю інформацію наші рекрутери перевіряють через власні джерела.

Послуги рекрутингу в VIP HR: чому ми?

Політика нашої компанії полягає в фундаментальному і комплексному підході. Перш ніж почати відбір кандидатів, ми ретельно аналізуємо вакансію, ринок і конкурентів. Тільки після цього ставимо завдання і погоджуємо з замовником.

Далі, формуємо стратегію пошуку. Проводимо інтерв'ю і даємо попередню оцінку якостей кандидата. Вибір потрібного фахівця здійснюємо після перевірки його репутації.

Ви отримуєте гарантію послуг, а також можете розраховувати на нас:

Офіс Віп Ейчар знаходиться в Києві, але підбір і пошук кадрів ми здійснюємо в кожному місті України.

 

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Де знайти ТОП менеджера?
Щоб результат був якісний, краще звернутися до спеціалізованої компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує підбір ТОП менеджера?
Вартість прораховується індивідуально.
 
✓ Як проходить пошук?
Ми проводимо співбесіди по відеозв'язку і в офісі.