Пошук
ТОП менеджера
Slider

Керувати працівниками має кваліфікований ТОП-менеджер. За допомогою фахівців VIP HR вдасться підібрати досвідченого професіонала з урахуванням усіх критеріїв.

Рекрутинг від VIP HR: послуги з підбору топ-менеджерів

Підбір персоналу – складна процедура, а пошук керівника є справжньою проблемою. З цієї причини власники підприємств стикаються зі складнощами у процесі пошуку грамотного керівника. Щоб знайти ідеального фахівця, якому можна було б повністю довірити основні завдання, рекомендується звернутися по допомогу до рекрутингової компанії Віп Ейчар.

Професійний рекрутинг здійснюється наступним чином:

 1. Ретельний вибір кандидатів з метою поповнення власної бази кваліфікованих керівників.
 2. Застосування системи пошуку фахівців, перевірка компетенції, особистісних якостей всіх кандидатів.
 3. Пошук співробітника, який повністю відповідатиме корпоративним правилам вашої компанії.

Ми пропонуємо рекрутинг у різних сферах діяльності.

Професіоналізм послуг команди Віп Ейчар

Залежно від конкретної галузі, підприємства у ТОП-менеджера можуть бути різні завдання. Незважаючи на це, наголошують стандартний набір якостей, актуальний для кожного керівника:

 • комунікативні якості;
 • відповідальність, націленість на якісний результат;
 • лідерські якості;
 • здатність створювати стратегії, вміти правильно аналізувати ситуацію;
 • здатність мотивувати своїх працівників;
 • здатність до активного впровадження сучасних способів роботи.

До вищезазначеного списку варто також додати й деякі професійні знання, досвід.

Рекрутинг із фахівцями VIP HR – комфортно, швидко та якісно. Додатково ми займаємося організацією навчання для майбутніх спеціалістів, ТОП-менеджерів, яким недостатньо знань. В результаті кожен охочий зможе підвищити кваліфікацію.

топ менеджмент фото

Як знайти ТОП-менеджера?

Підбір персоналу, а саме підбір керівників, повинен здійснюватися нестандартним способом. Важливо спочатку відмовитись від банальних методів у вигляді тематичних сайтів, дошок оголошень та інше. Для пошуку досвідченого ТОП-менеджера потрібний спеціальний хедхантинг, за який відповідає досвідчений рекрутер.

Але для хедхантингу не обійтись без професійного підходу. Кожен гарний рекрутер має у своєму арсеналі вже сформовану базу із фахівцями. Але, як правило, кваліфіковані керівники мають роботу, а тому хедхантери безпосередньо зв'язуються із власниками підприємств, різних компаній.

Під послугами рекрутингу від фахівців Віп Ейчар прийнято розглядати активний підбір професіоналів відразу за кількома важливими критеріями: особистісні та професійні. Ми звертаємо увагу на компетентність керівника, його багаж знань, здобутий досвід, навички та мотивацію рухатися далі кар'єрними сходами. Наші фахівці уважно перевіряють зібрані дані про кадри, використовуючи власні перевірені методи.

Послуги рекрутингу в VIP HR: причини обрати саме нас?

Особливості політики Віп Ейчар полягають у використанні одразу двох основних підходів – фундаментальний та комплексний. Перед відбором усіх кандидатів ми аналізуємо попит на цю вакансію, вивчаємо сучасний ринок, враховуємо всіх конкурентів. По завершенню процедур відбувається формування конкретного завдання, яке важливо обов'язково узгодити із замовником.

Для ефективного пошуку потрібно сформувати певну стратегію. Тому важливо провести інтерв'ю та оцінювання кандидата. Після того, як було перевірено репутацію фахівця, здійснюється вибір.

Таким чином, наші замовники одержують гарантію послуг. Крім того, додатково замовник може розраховувати на нашу команду:

 • у процесі адаптації нових співробітників у робочому колективі;
 • при побудові стратегії розвитку бізнесу загалом;
 • під час навчання співробітників, у разі підвищення їх кваліфікації;
 • під час процедури атестації, активного розвитку ТОП-менеджерів.

Незважаючи на те, що головний офіс компанії Віп Ейчар розташований у Києві, підбір персоналу здійснюється у всіх областях України. В результаті вдасться значно підвищити шанси на пошук дійсно підходящих кандидатів з огляду на конкретну сферу діяльності.

 

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Де знайти ТОП менеджера?
Щоб результат був якісний, краще звернутися до спеціалізованої компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує підбір ТОП менеджера?
Вартість прораховується індивідуально.
 
✓ Як проходить пошук?
Ми проводимо співбесіди по відеозв'язку і в офісі.