Підбір персоналу
Slider

Шукаєте фахівця в свою компанію?

Пошук персоналу – велика і трудомістка робота. Зрозуміло, що керівники просто фізично не можуть приділяти цьому процесу багато часу. Розмістити вакансії, швидко відібрати гідні резюме серед сотні кандидатів, провести кілька етапів співбесіди ... І це тільки верхівка айсберга при підборі персоналу. Навіть правильний алгоритм дій не завжди дає гарантію того, що ви знайдете відповідного співробітника. Є варіант найняти штатних hr-спеціалістів. Вони будуть виконувати свою роботу, проте не для кожної компанії це доцільно.

Підбір кадрів – відповідальна справа. Важливо, щоб вона виконувалася професійно.

Послуги з пошуку співробітників від компанії Віп Ейчар

Наша команда прекрасно розуміє, з якими проблемами вам доводиться стикатися при пошуку персоналу. Саме тому ми розробили власну систему стандартів, і впровадили технології, які допоможуть при підборі співробітників.

Абсолютно неважливо, кого ви шукаєте: фінансового директора, маркетолога, бухгалтера, помічника керівника, менеджера з продажу чи іншого фахівця. Ми займаємося підбором кандидатів в будь-якій сфері (для будь-якого бізнесу). Наші ейчари швидко і професійно допоможуть вам. А головне, підтримають ваших співробітників в період адаптації. Це сприяє комфортному зануренню в роботу персоналу.

подбор сотрудников фото

Професіоналізм і якість послуг, що надаються компанією VIP HR

Чим відрізняються послуги рекрутингу команди Віп Ейчар?

 1. Підходом до роботи. Ейчари нашої компанії працюють за розробленими стандартами, які дозволяють їм проводити підбір ефективніше і оперативніше інших.
 2. Багатим досвідом. Співробітники VIP HR регулярно підвищують свою кваліфікацію на тренінгах та профільних семінарах. Але важливо те, що у них є колосальний досвід, який дозволяє добре розбиратися в претендентах. Пошуком кандидатів займаються тільки профільні hr фахівці.
 3. Базою кваліфікованих кадрів. Досвід – важлива якість, яка приносить результат. А в нашому випадку – базу професійного персоналу.
 4. Підходом до клієнта. За пошук вашого персоналу візьметься той hr, який добре орієнтується в галузі вашого бізнесу.
 5. Супроводом до позитивного результату. У новому колективі навіть хороший фахівець часом може розгубитися, тому ми надаємо підтримку кадрів до тих пір, поки ви не відчуєте позитивну динаміку їх роботи.
 6. Навчанням і формуванням колективу. Якщо у вас є штатні співробітники з підбору персоналу, але їм не вистачає професіоналізму, ми готові допомогти. Навчимо, сформуємо команду, допоможемо закласти корпоративну культуру.
 7. Пошуком персоналу для зарубіжного ринку. Оскільки деякі компанії співпрацюють із зарубіжними партнерами або тільки виходять на міжнародний ринок, попит на рекрутинг в цій сфері зростає.

Переваги роботи з VIP HR

Звернувшись в компанію VIP HR, ви заощадите час і гроші, а головне, отримаєте результат. Обираємо тільки гідних кандидатів, по-справжньому грамотних фахівців.

З нами зручно працювати:

 • заповнюємо бриф про вашу компанію, підписуємо договір;
 • вивчаємо і аналізуємо вакансію;
 • формуємо портрет кандидата;
 • оперативно відбираємо список претендентів і проводимо співбесіду в нашому агентстві;
 • надаємо тільки найкращих і допомагаємо прийняти остаточне рішення;
 • підтримуємо нового співробітника в період адаптації, допомагаємо йому стати частиною команди.

Даємо гарантію на послуги і виконуємо всі зобов'язання.

Наш офіс знаходиться в Києві, але ми допоможемо в підборі персоналу в будь-якому місті України.
Потрібен якісний рекрутинг? Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

 

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Як знайти хорошого спеціаліста?
Щоб пошук був якісним, краще звернутися до професіональної рекрутингової компанії. Команда готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштують послуги по підбору персоналу?
Вартість послуг індивідуальна для кожного проекту.
 
✓ За який термін проходить пошук персоналу?
Орієнтовно пошук займає від 7 до 30 днів.