Підбір персоналу
Slider

Послуги з підбору персоналу на роботу

 

Пошук персоналу – складне, але водночас і відповідальне завдання, яке вимагає від керівників фірм та різноманітних підприємств максимум уваги та сил. В результаті потрібно виконати безліч етапів: починаючи з розміщення оголошень про пошук співробітника, перегляд всіх резюме і закінчуючи проведенням багатоетапної співбесіди. Навіть за правильно виконаного алгоритму дій немає гарантій того, що пошук кандидата увінчається успіхом.

Можна найняти штатних hr-фахівців, проте їхні послуги підходять далеко не всім компаніям. Підбір кадрів – важливий крок, тому його потрібно довіряти справжнім професіоналам.

Пошук співробітників: послуги від нашої компанії

Команда компанії VIP HR має багатий досвід роботи в даній сфері діяльності, а тому точно знає та розуміє, які проблеми чекають на кожного керівника при пошуку персоналу. В результаті було створено спеціальну систему стандартів, було використано сучасні технології для швидкого пошуку кандидатів на роботу.

Ми зможемо допомогти здійснити пошук абсолютно будь-якого кандидата, незалежно від певної галузі. Наші фахівці зможуть не лише вирішити проблему з пошуком цінних кадрів, але й забезпечать підтримку для майбутніх співробітників з метою їхньої швидкої адаптації на новому робочому місці.

Індивідуальна схема роботи від VIP HR

Послуги рекрутингу, які надає компанія Віп Ейчар, мають безліч відмінностей порівняно з іншими компаніями:

 1. Особливий підхід до поставлених завдань. Ейчар фахівці працюють з урахуванням певного списку стандартів, за рахунок яких вдається виконувати свою роботу ще швидше та ефективніше.
 2. Навчання, допомога у формуванні дружнього колективу. Якщо штатні співробітники по підбору персоналу потребують допомоги, ми готові надати її. Внаслідок цього відбувається навчання, формування злагодженої команди з метою закласти корпоративну культуру.
 3. Великий досвід. Співробітники компанії VIP HR беруть участь у різноманітних тренінгах, семінарах профільного типу. Наявність величезного досвіду дозволяє їм швидко знайти кандидатів працювати.
 4. Пошук персоналу зарубіжного ринку. Поступовий попит на рекрутинг за кордоном збільшується з кожним роком, адже багато фірм виходять на міжнародну арену.
 5. Наявність своєї бази. Сформована база кваліфікованих кадрів – це справжня криниця досвіду та знань.
 6. Індивідуальний підхід до клієнта. Пошуком співробітників займеться саме той hr-фахівець, який має досвід у конкретній галузі та у ніші вашого бізнесу.

Крім того, компанія VIP HR гарантує повноцінний супровід клієнтів до досягнення позитивних результатів, якими вони залишаться задоволені.

Переваги співпраці

Звертаючись за допомогою у VIP HR, кожен клієнт зможе заощадити свої фінанси та час, отримуючи бажаний результат.

З нашою командою з пошуку співробітників зручно працювати через наступний список переваги:

 • Наявність договору, заповнення брифів, де вказані всі умови, завдання майбутньої співпраці.
 • Ретельне вивчення усіх вакансій.
 • Створення портрета потенційного кандидата.
 • Швидкий вибір всіх бажаючих знайти роботу, проведення співбесіди в нашій компанії.
 • Надання уваги клієнта лише найкращих кандидатів.
 • Надання підтримки нового співробітника, допомагаємо йому адаптуватися, влитися в колектив.

Ми надаємо гарантію на послуги з підбору персоналу на роботу, дотримуючись усіх умов, зазначених у договорі про співпрацю. Незважаючи на те, що головний офіс нашої компанії знаходиться у Києві, команда hr-фахівців готова допомогти клієнтам із різних куточків України. Для якісного рекрутингу достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефону.

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Як знайти хорошого спеціаліста?
Щоб пошук був якісним, краще звернутися до професіональної рекрутингової компанії. Команда готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштують послуги по підбору персоналу?
Вартість послуг індивідуальна для кожного проекту.
 
✓ За який термін проходить пошук персоналу?
Орієнтовно пошук займає від 7 до 30 днів.