Slider

У співробітників пропадає мотивація? Немає згуртованості, дружності та прагнення до єдиної мети?  

Кожна компанія має потребу в сприятливій атмосфері. Загальний настрій колективу безпосередньо впливає на те, як команда буде взаємодіяти та виконувати спільні проекти. Саме тому грамотні керівники приділяють належну увагу тімбілдінгу. А організувати його допомагає VIP HR.

Послуги з організації тімбілдінгу від компанії VIP HR

Тімбілдінг – це не просто новорічні корпоративи. Team building – один з найефективніших способів командоутворення. Він допомагає сформувати командний дух, направити співробітників на досягнення єдиної мети, впровадити зручну систему управління. І просто побудувати сильну команду. Team – команда, building – будівництво.

Тімбілдінг – це культура робочих взаємин, яку українські підприємства й стартапи поступово переймають від успішних західних колег. Однак основна складність полягає в тому, що далеко не всі знають, як правильно впроваджувати цю систему. Ваш штатний Ейчар може непогано розумітися на проведенні корпоративів. Але організація team building вимагає широкого погляду, адже переслідує більш глобальну мету.

У таких випадках Віп Ейчар бере організацію team building на себе та призводить вас до результатів:

 • займається командоутворенням;
 • формує та підтримує корпоративну культуру в колективі;
 • знайомить кадри між собою;
 • розряджає конфліктні ситуації;
 • сприяє довірливим стосункам з керівництвом;
 • об'єднує заради єдиної мети;
 • розкриває креативні боки, звільняючи від рутини та психологічного навантаження.

Організація тімбілдінга сприяє взаємодії колективу, призводить до спільної праці, відкриває нові горизонти. Якщо мова про великі компанії, стартапи та злиття підприємств, то team building – перше, про що необхідно задуматися керівництву.

Види тімбілдінгів, що надає VIP HR

Team building має безліч переваг і позитивно впливає на атмосферу в групі. Однак, якщо підійти до проведення заходів неграмотно, то можна створити напружені умови. З цих причин кращий варіант – довірити team building професіоналам Віп Ейчар. Фахівці системно підходять до питання командоутворення та організації спільних корпоративних заходів.

Перш за все, ми пропонуємо різні варіанти проведення – корпоративні заходи, ігри, квести. Всі вони різнопланові. Умовно їх можна розділити на групи.

 1. Екстремальні – націлені на проведення дозвілля в активних іграх, екстремальному спорті, походах. Набули найширшого розповсюдження в культурі тімбілдінга.
 2. Інтелектуальні – пов'язані з проведенням квестів, інтелектуальних ігор. Це може бути організація корпоративних заходів на кшталт «Що? Де? Коли? », рольові та настільні ігри, де можна проявити фантазію й кмітливість.
 3. Творчі – спрямовані на розкриття потенціалу кожного співробітника. Сюди відносять проведення флешмобів, спільні художні майстер-класи, музичні та танцювальні заходи.

Але не кожному співробітнику до душі творчі або екстремальні корпоративи. Тому фахівці VIP HR розробляють лояльні програми, підбирають відповідні варіанти для кожної групи.

организация тимбилдингов фото

Переваги співпраці з компанією Віп Ейчар 

Деякі керівники чимало знають і чують про тімбілдінг, але справа до його проведення ніяк не доходить. Фахівці VIP HR швидко організовують корпоративні заходи, що відповідають культурі вашого підприємства. Підбирають способи командоутворення, прийнятні для кадрів і керівництва.

 • Перш, ніж організувати Team building – узгоджуємо бюджет. Пропонуємо варіанти в його рамках.
 • Визначаємо цілі та вибудовуємо стратегію досягнення за допомогою організації ігор, квестів, майстер-класів та інших форм.
 • Пропонуємо свіжі ідеї, можливі варіанти сценаріїв і місць проведення корпоративів.
 • Прорахунки, бронь, організаційні питання теж беремо на себе.

Робимо все, щоб співробітникам і керівництву не довелося займатися корпоративними заходами. Витрачати час на роздуми про те, де і як? Ми пропонуємо тільки кращі варіанти тімбілдінга. А ви, у свою чергу, вибираєте найбільш вподобаний.

І що найголовніше, для командоутворення, організації тімбілдінга, систематизації бізнес-процесів – не потрібні штатні співробітники. Рекрутингова компанія Віп Ейчар приходить на допомогу в потрібний час. Виконує завдання оперативно, креативно, вчасно. Ми знаходимося в Києві, але надаємо послуги по всій Україні. Чекаємо вас!

Надішліть заявку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Поширені запитання
✓ Як згуртувати колектив?
Щоб отримати бажаний результат, краще звернутися в спеціалізовані компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Як організувати незабутній тімбілдінг?
Спеціалісти VIP HR візьмуть організацію на себе, наша команда розробляє лояльні програми, підбирає підходящі варіанти для кожного індивідуально.
 
✓ Скільки коштує організація тімбілдінга?
Вартість індивідуальна, все залежить від Ваших бажань.