Кваліфікована
оцінка персоналу
Slider

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія розвивалася, то оцініть рівень своїх співробітників. Від компетенції персоналу залежать перспективи підприємства і можливості його подальшого зростання. Рекрутингова компанія VIP HR бере на себе атестацію працівників і надає готові показники, на підставі яких можна вибудовувати стратегію і приймати управлінські рішення.

У компанії VIP HR працюють рекрутери з досвідом і освітою в сфері психології та управління персоналом. Відповідно, підхід до атестації та оцінки рівня ваших співробітників буде фундаментальним. Наші фахівці:

  • об'єктивно і неупереджено оцінюють співробітників;
  • складають психологічний портрет особистості;
  • використовують сучасні та перевірені методики для оцінки професіоналізму.

Рекрутинг і методи оцінки персоналу від VIP HR

Оцінка персоналу – це, перш за все, системний підхід, що дозволяє виявити сильні і слабкі (особисті і професійні) якості працівників. Метод застосовується як до штатних працівників, так і до кадрів, які тільки влаштовуються в штат. Результати оцінки дозволяють направляти продуктивність фахівців в правильне русло і підвищувати їх ефективність.

Фахівці Віп Ейчар дають оцінку за результатами використання різних методик.

Атестація. Метод, що затверджується в офіційних документах підприємства і виконується в певній послідовності. Атестація дозволяє оцінити кваліфікацію, рівень знань і навичок, професійні та особистісні якості, а також результати роботи співробітника. Як правило, такий формат оцінювання проводять від одного до трьох разів на рік.

Тестування. Перевага методу полягає в можливості проводити психологічні та професійні тестування. Це дозволяє виявити особистісні характеристики, які можуть безпосередньо впливати на професійний розвиток.

Моделювання ситуацій. Завдання рекрутерів – створити робочу ситуацію максимально наближену до реальної. Наприклад, змоделювати роботу над проектом і поспостерігати, як співробітник впорається з організацією процесу. Чи виявить лідерські якості, гнучкість, стійкість до стресових ситуацій.

Спостереження. Ефективний спосіб особливо для оцінки управлінської ланки. При цьому важливо відстежувати і виявляти не тільки позитивні, але й негативні моменти.

Інтерв'ювання. Формат питань-відповідей, який часто використовується при прийомі кадрів на роботу. Цілком може проводитися у формі вільної бесіди. Працівникові ілюструється ситуація і пропонується розповісти про аналогічний досвід.

Це далеко не всі способи. Наші рекрутери використовують методи парного порівняння, вирішальних ситуацій, ділових ігор, а також психологічні методи. Аналіз кожного методу проводиться за власною системою.

оценка персонала фото

Критерії оцінки персоналу

За якими критеріями ми проводимо оцінку персоналу:

  • професійні критерії – визначають рівень знань і навичок співробітників, на їх підставі аналізують кваліфікацію;
  • моральні та психологічні – показують, наскільки людина схильна до емпатії, справедлива, чесна, готова працювати в команді;
  • ділові критерії – дають розуміння про ділові, організаторські та лідерські якості.

Зрозуміло, що це лише загальна інформація про критерії оцінювання.

Чому вам варто звернутися до компанії VIP HR?

Рекрутинг – основна діяльність нашої компанії. Це поняття включає в себе системний комплекс послуг.

Команда Віп Ейчар розробила і протестувала десятки сучасних методик, які вже впровадили провідні компанії в свою корпоративну культуру.

Наші рекрутери мають профільну освіту, а головне, мають багатий досвід підбору, навчання і оцінювання персоналу. Співробітники будь-якої кваліфікації отримують об'єктивну експертну оцінку і чіткий контроль в момент атестації. Ми проводимо якісний аналіз і точну інтерпретацію результатів тестування.

Наш офіс знаходиться в Києві, але ми надаємо послуги в усіх містах України.

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Де пройти якісну оцінку?
Щоб результат був якісний, краще звернутися до спеціалізованої компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує оцінка персоналу?
Вартість індивідуальна для кожного типу оцінки.
 
✓ Як проходить оцінка?
Ми проводимо зустрічі по відеозв'язку і в офісі.