Наступного тижня Кабмін обіцяє почати реєстрацію в додатку "Дія".

Президент Володимир Зеленський підписав закон про підтримку малого бізнесу і людей в "червоних" зонах.

6 квітня Зеленський провів селекторну нараду, на якій йшлося про необхідність якнайшвидшого надання фінансової допомоги бізнесу, потерпілому в локдаун.

"Малий і середній бізнес – це важлива складова української економіки, і насамперед – це наші люди. Сьогодні, під час глобальної пандемії, їм більш немає на кого покластися, як на державу. І ми – держава – повинні допомагати та відстоювати наших людей у цей важкий час", – наголосив президент.

Прем'єр Денис Шмигаль повідомив, що профільні відомства – Міністерство розвитку економіки, Мінцифри та Мінсоцполітики – активно розробляють нормативно-правові акти щодо допомоги бізнесу та працівникам, які ведуть свою діяльність у регіонах "червоної зони".

"Уряд планує на найближчому засіданні ухвалити всі необхідні документи, щоб уже наступного тижня розпочати реєстрацію в додатку "Дія" на виплату 8 тисяч гривень", – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, 31 березня Шмигаль заявив, що Мінекономіки та інші відомства протягом тижня мали розробити всі документи, що необхідні для виплати карантинних 8000 гривень бізнесу та працівникам у "червоних зонах" карантину. Відповідно, заявки на отримання компенсацій українці зможуть подавати вже на початку квітня.

 

Джерело: economics.segodnya.ua