До початку минулого року в ресторанному бізнесі працювало понад півмільйона громадян

До початку минулого року в сфері громадського харчування працювало близько 550 тис. чоловік. За період карантинів і локдаунів роботу в цій сфері втратило 150 тис. українців. Про це в Facebook повідомила директор агентства "Ресторанний консалтинг" Ольга Насонова.

"Зараз їх залишилося майже на третину менше. І це створює велику проблему для громадського харчування, багато закладів просто не можуть знайти професійних працівників в достатній кількості", - розповіла експерт.

За її словами, мова йде про тих, хто працював в кафе і ресторанах, які закрилися, а також тих, кого звільнили через зниження відвідуваності.

Також Насонова зазначила, що ці громадяни вже не повернуться працювати в заклади громадського харчування. Тому що вони знайшли роботу в інших сферах або виїхали з великих міст додому.

"Професійний ринок праці, який формувався роками, зазнав великих втрат", - додала директор агентства.

Раніше Насонова повідомляла, що столичний ресторанний бізнес постраждав більше за всіх в результаті квітневого локдауна. Представники громадського харчування підняли ціни, а частина власників і зовсім вирішили закрити закладу. При цьому влітку можливий бум відвідуваності і відкриття нових проектів.

 

Джерело: ubr.ua