Догляд за дитиною може тривати від кількох місяців до шести років. Після такої тривалої перерви у претендентів виникають питання затребуваності та відповідності як фахівця

На українському ринку праці пропонується безліч вакансій навіть для жінок, які перебувають у декреті. При цьому їм складно знайти відповідну пропозицію та влаштуватися на необхідну роботу.

Пауза у професійній діяльності через догляд за дитиною може тривати від 3 місяців до 6 років. Після такої тривалої перерви у претендентів виникають питання затребуваності та відповідності як фахівця.

Експерти на ринку праці рекомендують жінкам, які перебувають у пошуку роботи, дотримуватися п'яти порад:

  1. Тайм-менеджмент - допоможе збалансувати час догляду за дитиною та виконання робочих обов'язків. Основні принципи: формування чіткого графіка роботи та відпочинку, розстановка пріоритетів.
  2. Підготовка до змін – коли робота виходить на перший план, потрібно попередньо підготувати дитину до змін.
  3. Бути в курсі – продовжувати стежити за новинками в галузі навіть у період декретної відпустки, зокрема, переглядати нові видання, підписатися на сторінки в соцмережах з корисною інформацією, шукати нові дані в інтернеті, спілкуватися з колегами на спеціальних форумах та чатах.
  4. Підвищувати рівень – покращувати кваліфікацію за допомогою швидких курсів після закінчення яких можна отримати сертифікат.
  5. Співбесіда – після цієї підготовки можна впевнено йти на бесіду з роботодавцем.

 

Джерело: ubr.ua