Новий законопроект покликаний осучаснити трудове законодавство

У Верховній Раді 13 квітня зареєстрували законопроект №5371 щодо спрощення регулювання трудових відносин в сфері малого та середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність.

Проект внесли народні депутати партії "Слуга народу". Співавторами, зокрема, є глава комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова і глава податкового комітету Данило Гетманцев.

Документ пропонує осучаснити Кодекс законів про працю (КЗпП) з метою зменшення бюрократії.

У пояснювальній записці зазначається, що роботодавці змушені страждати від зайвої зарегульованості і витрачати значні ресурси на кадровий облік, документацію і дотримання різних норм і правил.

Законопроектом пропонується ввести договір між роботодавцем і працівником, який буде повністю регулювати трудові відносини, умови та ситуації, в тому числі роботу в неробочий час і вихідні. Тобто, він буде "вище" КЗпП і Цивільного кодексу.

Договірний принцип трудових відносин буде поширюватися на:

  • МСБ, де співробітників не більше 250 чоловік;
  • співробітників, чия зарплата становить більше восьми мінімальних зарплат на місяць.

У той же час роботодавець не має права нав'язувати співробітникові договір. Але в цьому випадку важелем тиску може бути і звільнення, яке роботодавець в таких відносинах може застосовувати без вказівки причини (правда, з компенсацією). Про факт звільнення допускається сповіщати навіть по електронній пошті.

Представники бізнесу підтримують таке новаторство. Адже трудовим договором можна буде зафіксувати кращі умови для працівників та вигідні - для роботодавців.

При цьому в профспілках угледіли в новаціях суттєві негативи. На думку представників, законопроект несе в собі загрозу практично повного позбавлення прав для 82% працівників України.

Експерти сходяться на думці, що законопроект має місце бути. Але буде прийнятий у другому читанні, швидше за все, зі значними правками.

 

Джерело: ubr.ua