Робот на ім'я НП Лукаш з недавнього часу «працює» бібліотекарем в Українському домі (Міжнародний конгрес-центр в Києві).

Дітище «Нової Пошти», робот НП Лукаш, виконує обов'язки бібліотекаря на першому поверсі Українського дому. Його основні завдання - рекомендувати, видавати відвідувачам книги і забирати їх після прочитання.

Щоб почати взаємодію з роботом, треба підійти до нього і відсканувати QR-код. На мобільний телефон завантажиться додаток, в якому потрібно відповісти на кілька запитань. Завдяки цим відповідям техніка визначить і запропонує книгу, яка сподобається саме вам. І робот-бібліотекар «видасть» її.

Відвідувачі можуть читати рекомендовану Лукашем літературу в лаунж-зоні на території конгрес-центру. Потім книгу потрібно залишити на столі - робот забере її у візок і в майбутньому видасть наступного читачеві.

НП Лукаша «взяли на роботу» в рамках мистецького проекту «Леся Українка: 150 імен», тому поки видає тільки твори Лариси Косач-Квітки. Він - це дещо змінена версія роботів-перевізників, що працюють на складах «Нової Пошти».

Джерело: recruiting.net.ua