Найбільший приріст виплат за перший квартал показали стримери з України

У першому кварталі цього року найвищі виплати від співпраці з міжнародними замовниками отримали фрілансери, онлайн-продавці, а також IТ-компанії. Про це свідчать дані цифрової платформи Payoneer.

Всього за цей період українцям перерахували на 47% більше, ніж за перший квартал 2020 року. Зокрема, приріст IТ-компаній склав 32%. А зарахування фрілансерам збільшилися на 23%.

При цьому лідерами зі зростання стали стримери. Так, оплата за live-трансляції підскочила в 12 разів. Транспортним компаніям заплатили на 703% більше, а креаторам на соціальних платформах - на 140%.

Також популярністю користувалася дистанційна освіта. В результаті онлайн-викладачі отримали 63% приросту виплат.

Динамічно розвивається і електронна комерція, що допомогло українським продавцям заробити на 50% більше.

Роботу українці організовували за допомогою глобальних платформ або співпрацювали безпосередньо з іноземними клієнтами з офісів і будинків.

"Розвиток Діджитал-економіки тільки набирає обертів. Нам приємно бачити наших земляків активними учасниками цього процесу", - зазначив генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов.

Нагадаємо, в 2020 році кількість фізосіб-підприємців в IT-сфері збільшилася на 16% (29 111) в порівнянні з 2019-м. Всього в Україні налічується 212 547 "ФОПів".

 

Джерело: ubr.ua