Від всіх шукачів роботодавці вимагають знання англійської мови

За підсумками минулого року Кіпр став найпопулярнішою країною для працевлаштування серед громадян України - такі офіційні дані Держслужби зайнятості. За рік там знайшли роботу понад 12 тис. українців. Зарплати на острові пропонують від 69 тис. до 248 тис. грн. Про це свідчить огляд grc.ua.

Майже половина роботодавців (44%) готова платити від 68,8 тис. грн. Трохи більше третини вакансій передбачають виплати від 113,5 тис. грн. На оклад від 158,3 до 247,7 тис. грн може розраховувати п'ята частина претендентів. І тільки 2% роботодавців пропонують заробітні плати від 247,7 тис. грн.

Рівень виплат залежить від сфери зайнятості. Зокрема, IT-фахівці і фінансові аналітики отримують найвищі зарплати. Також впливає наявність досвіду, освіти і додаткових дипломів, сертифікатів, що підтверджують професійний рівень.

Що стосується сфер для працевлаштування, найлегше знайти роботу IT-фахівцям. На такі вакансії доводиться 53% від загальної кількості. Зокрема, шукають розробників, інженерів, в тому числі Java-розробників і DevOps-фахівців.

На другому місці за кількістю пропозицій виявився напрямок "банки, інвестиції, лізинг" (11%). Йдеться про фінансових аналітиків, фахівців з сфери комплаенса, експертів в сфері private banking, менеджерах по роботі з клієнтами.

Також до першої трійки потрапили категорії "адміністративний персонал" і "продажі" - по 5%. Тут шукають менеджерів з експорту та розвитку бізнесу, фахівців з продажу та платіжними документами, офіс-менеджерів, архіваріусів і секретарів.

При цьому всі роботодавці вимагають знання англійської мови не нижче рівня Intermediate. Половина вакансій передбачає наявність досвіду роботи 3-6 років, а 36% роботодавців готові розглянути кандидатів зі стажем 1-3 роки. Для початківців фахівців відкриті 7% вакансій.

Раніше посол України в Польщі Андрій Дещиця повідомив, що в цій країні працюють близько 1,5 млн українців.

 

Джерело: ubr.ua