Майже половина українців підтримала гібридний формат роботи

Кожен третій співробітник (34%), що працює віддалено, не готовий виходити в офіс. Він скоріше напише заяву на звільнення, якщо керівництво наполягатиме на поверненні до звичайного формату. Про це повідомили в співтоваристві кадровиків "HR Ліга" з посиланням на опитування консалтингової фірми Robert Half.

У ньому взяли участь 1000 осіб, які перейшли на віддалену роботу через пандемію.

Майже половина працівників (49%) віддали перевагу гібридній схемі, коли частину часу потрібно проводити в офісі, а решту часу - вдома.

Одночасно 26% громадян категорично не хочуть повертатися в офіс, а четверта частина співробітників виступила проти роботи з дому.

При цьому свобода вибору може вплинути на думку співробітників і повернути їх в офіс. Наприклад, якщо керівництво вирішить самостійно позначати робочий час.

Також працівники позитивно ставляться до інших переваг дистанційної роботи. Йдеться про відсутність дрес-коду і відволікаючих чинників, а також наявності індивідуального робочого простору.

Крім того, частина співробітників чекає від роботодавця фінансування витрат на дорогу та надання певної форми догляду за дітьми.

 

Джерело: ubr.ua