У TikTok запустили проект для працевлаштування та пошуку співробітників. Зняти і відправити резюме поки що можна до 31 липня.

Сервіс для створення, розміщення та перегляду коротких відео заявив про запуск тестової програми під назвою TikTok Resumes.

Проект був заснований на контенті з хештегом #CareerTok - як раніше повідомляв Work.ua, останнім часом в TikTok з'являлося все більше прикладних відео з порадами про роботу і працевлаштування, а також відеорезюме. Засновники платформи, ймовірно, звернули на це увагу і використовували тренд.

В рамках програми користувачів закликають записувати ролики-резюме та відправляти їх роботодавцям там же - в TikTok. Представники програми не радять здобувачам вказувати контактні дані, адже роботодавці зможуть зв'язатися з ними прямо на платформі.

Про готовність розглядати TikTok-резюме заявили понад 30 компаній. В основному вони шукають контентмейкеров, які будуть прокачувати акаунти і репутацію бренду саме в TikTok. Однак є й інші вакансії, наприклад працівників на склади і в магазини, Data Scientist і навіть суперзірки реслінгу.

Програма TikTok Resumes - короткострокова і триватиме з 7 по 31 липня. Але, ймовірно, платформа продовжить розвивати напрямок роботи і працевлаштування в подальшому.

 

Джерело: recruiting.net.ua