Громадяни зазнали фінансових і моральних збитків

Міністерство економіки наказом від 2 серпня анулювало ліцензію компанії-посередника з працевлаштування за кордоном "Воркхаб", яка обдурила близько 200 громадян. Від її діяльності вони зазнали фінансових і моральних збитків, повідомила прес-служба Мінекономіки.

Спочатку міністерство отримало численні скарги щодо незаконних дій компанії. Тому було прийнято рішення про проведення позапланової перевірки щодо дотримання компанією окремих пунктів ліцензійних умов.

У підсумку, інспектори встановили, що "Воркхаб" уклала договір з іноземним роботодавцем, але не повідомила в орган ліцензування.

Крім того, компанія стягнула плату за посередництво у працевлаштуванні за кордоном до підписання акту наданих послуг. Це є порушенням ліцензійних умов.

До того ж в Мінекономіки розповіли, що з початку цього року здійснили дев'ять планових і дві позапланових перевірки компаній, що надають послуги посередництва в працевлаштуванні за кордоном. Зокрема, були анульовані ліцензії компаній "Робота в Європі" і "Інсайт Ворк".

Всього з початку року Мінекономіки розглянуло 161 заяву суб'єктів господарювання про отримання ліцензії в цій сфері.

Нагадаємо, за підсумками минулого року Кіпр став найпопулярнішою країною для працевлаштування серед громадян України - такі офіційні дані Держслужби зайнятості. За рік там знайшли роботу понад 12 тис. українців.

 

Джерело: ubr.ua