Бажаючим працювати паркувальниками пропонують виплати від 18 000 грн та повний соцпакет. При цьому на роботу беруть лише громадян із вищою освітою та знанням української мови

Заробітні плати інспекторів з паркування у Києві можуть навіть перевищувати 40 000 грн. Так, за підсумками жовтня цього року мінімальна сума виплат головному інспектору становила трохи більше ніж 9000 грн, а максимальна – перевищувала 41 600 грн. Про це свідчить відомість, опублікована заступником голови КМДА Костянтином Усовим.

При цьому в оголошенні про пошук бажаючих працювати інспекторами з паркування зазначено заробітну плату від 18 000 грн. Крім того, працівникам гарантують соціальний пакет, пенсійне забезпечення та оплачувану відпустку.

Одночасно здобувачі повинні мати вищу освіту та скласти іспит на володіння українською мовою. Такі вимоги передбачено законом про державну службу.

"Якщо зайти на портал державних вакансій, можна побачити голий оклад у 5500 грн. Нехай це нікого не демотивує – фактичні суми вже після податкових відрахувань значно більші та цілком гідні ", – зазначив Усов.

 

Джерело: ubr.ua