Деякі згодні винагороджувати молодь без досвіду роботи 20 тис. грн на місяць

Українські студенти здають останні іспити, після чого у них починаються канікули. Роботодавці не залишилися в стороні, почавши пошук співробітників без досвіду роботи. Пропонують молоді 1,5 тис. позицій. Шукають людей на більш ніж 60 спеціальностей, а середня зарплата коливається від 4 тис. грн (працівник АЗС) до 40 тис. грн (модельний бізнес).

На одну вакансію в середньому претендують по вісім чоловік, а найпопулярнішими з них виявилися менеджери, продавці, кур'єри і касири, повідомляє OLX Робота - онлайн-сервіс для пошуку і розміщення вакансій в сегменті робочих професій. Найпопулярніші 10 професій для молоді за кількістю оголошень, включаючи середню з/п, виглядають так:

"У порівнянні з літом минулого року середня зарплата працівників без досвіду зросла майже на 40% - з 8,3 тис. грн до 13,5 тис. грн на місяць. У менеджерів зарплата збільшилася з 10 тис. грн до 12,5 тис. , а у менеджерів Instagram-акаунтів - з 15 до 20 тис. грн на місяць ", - йдеться в повідомленні.

Що цікаво, молодь найчастіше цікавиться вакансіями промоутера - в середньому 18 кандидатів на одне місце.

"Висока конкуренція і серед бажаючих працювати підсобними робітниками і менеджерами - 12 і 10 претендентів на одну позицію відповідно. Найменше студенти хочуть працювати обвальщик мяса - тут два роботодавця конкурують за одного працівника", - відзначили на OLX Робота.

Нагадаємо, незважаючи на всі негаразди, українці в середньому набагато більше задоволені своїм життям, ніж життям країни. У квітні середнє значення індексу сприйняття суспільного благополуччя становило "мінус" 32, тоді як індекс індивідуального благополуччя був оцінений значно вище - на рівні 15 балів.

 

Джерело: ubr.ua