Шукають «короля острова» - у Великій Британії з'явилася незвичайна вакансія

«Королю» або «королеві» потрібно буде зустрічати та розважати туристів, доглядати за замком XIV століття, керувати баром та готелем.

Остров Пиэл. Изображение с сайта archyde.com

Острів Піел в англійському графстві Ланкашир залишився без «короля», коли навесні 2021 Стів Четтевей, який обіймав цю посаду 13 років, вирішив звільнитися. Тепер місцева влада у пошуках нового кандидата.

Звичайно ж, претендентам пропонується стати не справжнім королем, а туристичним. По суті, це посада наглядача та гіда на невеликому острові. Треба буде спілкуватися з відвідувачами, доглядати старовинний замк, завідувати пабом і готелем і в цілому стежити за тим, що відбувається на Піелі.

Але, незважаючи на символічність назви посади, коронація нового співробітника відбудеться за всіма традиціями. Щасливчика з іржавою шаблею в руках посадять на дерев'яний трон і виллють на голову кілька відер алкоголю.

Зарплату «монарха» у вакансії не вказують, але відомо, що робота довгострокова — за умовами контракту треба працювати не менше 10 років. Тому від претендентів на посаду очікують сталості: «Вам знадобиться відданість справі та сильна пристрасть до ізоляції, тиші та спокою. І тому потрібна особлива особистість».

Острів Піел  – невеликий, всього 20 га. Окрім короля, на ньому є ще три постійні жителі. І хоча місце відокремлене, там часто бувають туристи і дістатися найближчого населеного пункту досить легко — на поромі (з квітня до вересня), а під час відливу можна дійти й пішки.

Источник: work.ua