Це передбачено законом про запровадження електронних трудових книжок

Власник або уповноважений орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові копію наказу (розпорядження) про звільнення. Це передбачено законом про облік трудової діяльності працівника в електронній формі.

До того ж роботодавець повинен провести розрахунок у строки, передбачені Кодексом законів про працю. Також на вимогу працівника потрібно внести відповідні записи про звільнення в трудову книжку. Вона зберігається у працівника.

Так, з'явився обов'язковий документ, який потрібно видати працівникові. Копію наказу про звільнення потрібно надавати при будь-якій підставі для звільнення.

Раніше документ видавали в обов'язковому порядку, якщо звільнення проходило з ініціативи роботодавця. В інших випадках копію наказу надавали на вимогу працівника.

Нагадаємо, 10 червня набув чинності закон України №1217-IX про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі. Документ дозволяє не оформляти і не вести паперові трудові книжки.

Кабінет міністрів протягом трьох місяців повинен забезпечити розробку і затвердження необхідних нормативно-правових актів. На даному етапі новий порядок ведення трудових книжок працівників урядом не прийнятий.

 

Джерело: ubr.ua