У вересні 2021 року кількість пропозицій роботи від польських роботодавців для українців в 2 рази перевищило число зацікавлених у співпраці

Ймовірно, зовсім скоро Польща зіткнеться з економічними проблемами і зазнає збитків через те, що українські заробітчани стали частіше працевлаштуватися в Німеччині, а польський ринок праці їх приваблює менше.

Так, дані бюро з працевлаштування свідчать про те, що число українців, які претендують на реєстрацію в Польщі, щорічно зростає на 20%. Проте насправді кількість заробітчан, які працюють в цій країні, зменшується. Українці їдуть Німеччину, де їх приваблює висока оплата праці.

Вперше за багато років число українців, що живуть в Польщі, стало менше 1 млн чоловік. Відзначається, що в вересні кількість пропозицій роботи від польських роботодавців для заробітчан в 2 рази перевищило число зацікавлених у співпраці. Іншими словами - пропозиції є, а попиту немає в достатньому обсязі.

Брак робочої сили - проблема Польщі, як і те, що багато українців проживають в країні, але працюють в ФРН. Так вважає голова кадрового агентства Кшиштоф Інглот. За його словами, дана тенденція - серйозна загроза для Польщі.

 

Джерело: ubr.ua