Гібридна модель роботи не заважає кар'єрному зростанню, впевнені українці

Більше половини (52%) українців вважають робочий простір в умовах пандемії не зовсім безпечним. Одночасно 47% громадян зазначили, що перейшли на гібридну модель роботи, коли тільки кілька днів на тиждень приїжджають в офіс. При цьому 40% компаній повернулися на робочі місця в повному складі.

Про це свідчить дослідження компаній Boston Consulting Group і Gartner.

Опитування проходило в березні-квітні цього року серед компаній, які користуються сервісом Бітрікс24. Було опитано 1006 працівників різного за розміром бізнесу.

Так, 54% співробітників назвали гібридну роботу більш ефективною в порівнянні з дистанційною. Ще 14% не визначилися з відповіддю.

Також більше половини громадян вважають, що такий вид роботи потрібно закріпити на законодавчому рівні. При цьому в новому законі про охорону праці такий формат відсутній.

Що стосується графіка під час гібридної роботи, то більшість українців вважає найприйнятнішим варіант, коли три дні потрібно перебувати в офісі, а два - вдома.

Всі відповіді на це питання розподілилися таким чином:

  • 3 дня в офісі і 2 дні вдома - 32%;
  • 2 дня в офісі і 3 дні вдома - 25%;
  • 4 дня в офісі і 1 день вдома - 24%;
  • 1 день в офісі і 4 дні вдома - 19%.

Також більшість опитаних припустили, що такий вид працевлаштування стане "новою реальністю" в майбутньому.

До того ж 54% українців впевнені, що кар'єрний ріст не залежить від формату роботи, а тільки від результатів. При цьому майже третина респондентів відзначили, що працюючи в офісі співробітники мають більше шансів для просування.

Нагадаємо, за даними OLX Робота, 63% українців, які хочуть працевлаштуватися, мають намір їхати за кордон або хоча б розглядають такий варіант.

 

Джерело: recruiting.net.ua