Запити у власників різних девайсів відрізняються

Ближче до літа українці стали частіше цікавитися послугами, пов'язаними зі здоров'ям і ремонтом, а також майстрами з манікюру і нарощування вій. Примітно, що перше шукають переважно з комп'ютера і ноутбуків, а друге - зі смартфонів, випливає з аналітики OLX за квітень і травень.

Найпопулярнішими запитами з ПК навесні виявилися пошуки медсестер - 400 тисяч. До того ж актуальним стало оновлення житла. З середини квітня українці активніше цікавляться ремонтом квартир. Число таких запитів на платформі збільшилася до 1 млн. А також - ремонтом холодильників (500 тис.).

У свою чергу власники дач і заміських будинків виявляли значний інтерес до установки парканів (390 тис. запитів).

Власників телефонів і планшетів також хвилює питання ремонту. Користувачі девайсів на Android частіше шукають майстрів для установки натяжних стель (430 тис.), А iOS - для прибирання квартир (153 тис.).

Фахівцями з індустрії краси цікавляться прихильники смартфонів: послуги манікюру - 650 тис. пошуків серед Android, 214 тис. - iOS, а нарощування вій - 605 тис. ы 159 тис. відповідно.

За даними платформи, найкраще платять за послуги в категорії "Продаж бізнесу" - в середньому 14 тис. грн. Також непогано можна заробити за послуги в групі "Устаткування" (3,5 тис. грн) і "Авто таі мотопослуги" (2,6 тис. грн). Середній показник в сфері перевезень та оренди транспорту становить 1,7 тис. грн, а туризму та імміграції - 2,3 тис. грн за послугу.

У той же час на початку травня найчастіше відгукувалися на оголошення про фінансові послуги та партнерство - 1,32 відгуку, послуги доглядальниці і няні - 1,13, продажу бізнесу - 1, автопослуги - 0,96, а перевезення і оренда транспорту - 0 , 92.

 

Джерело: ubr.ua