Допомогу від держави отримали близько 340 тисяч застрахованих осіб, які не працювали через карантинні обмеження

Міністерство соціальної політики 7 червня завершило фінансування виплати допомоги застрахованим особам, – найманим працівникам і підприємцям, – які втратити доходи через повну заборону сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів у лютому-травні 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

За інформацією Пенсійного фонду, на сьогодні 339 939 заяв були включені до списків для виплати допомоги застрахованим особам за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 8000 гривень. Загалом було профінансовано 2 719,5 млн грн.

У Мінсоцполітики нагадали, що закон України від 30.03.2021 № 1358-ІХ "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачене надання 2021 року допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Сайт "Сьогодні" писав, що два тижні тому малому бізнесу було виплачено 1,4 млрд грн державної допомоги, котрі пішли 175 тисячам найманих працівників та фізосіб-підприємців із 360 тисяч, діяльність яких було призупинено через посилення карантинних обмежень у "червоних" зонах.

А президент Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов на телеканалі "Україна 24" заявив, що половина рестораторів не отримала допомогу за карантин.

 

Джерело: economics.segodnya.ua