Офісні працівники в більшості випадків підтримують змішаний формат 

Більшість українських компаній через півтора року пандемії вирішили повернути своїх співробітників в офіси. Решта - можуть прийняти таке рішення найближчим часом. Про це свідчать результати опитування порталу Ain.ua.

Згідно підсумкам дослідження, в якому взяли участь 243 респондента, тільки 24,7% компаній залишили своїх співробітників на віддаленній роботі. При цьому 6,2% працювали і продовжують працювати з офісів.

Компанії, які повернулися до докарантинного режиму роботи, переважно вибирають змішаний формат: члени команди ходять в офіс за бажанням або у випадку необхідності. Це підтвердили 60,7% опитаних.

Відвідувати офіс щодня вимагають в 21% випадках.

При цьому в коментарях до опитування читачі розповіли про різні варіанти: деякі працюють з дому по кілька днів на місяць, інші - по певних днях тижня, треті - поділилися на групи.

Примітно, що в 43% випадках співробітникам компаній потрібно просити спеціального дозволу на те, щоб працювати з дому. 51,7% опитаних вказали, що можуть піти на дистанційну роботу коли завгодно.

Більшість співробітників офісів негативно відреагували на рішення повернутися на робочі місця. Аргументи керівництва про те, що дистанційна робота позначається на ефективності роботи, вони вважають неправильними. Найчастіше офісні співробітники підтримують змішаний формат роботи.

 

Джерело: ubr.ua