Саме оплата праці є вирішальним чинником громадян під час пошуку роботи. Також здобувачі звертають увагу на колектив та місцезнаходження

Більшість громадян, які перебувають у пошуку роботи (84,8%), насамперед звертають увагу на рівень заробітної плати. Далі вони оцінюють команду та місцезнаходження, а також керівника та можливість кар'єрного зростання. Страхування, навчання, компенсація проїзду, бонуси не так хвилюють претендентів.

Дві третини здобувачів (68,5%) віддадуть перевагу вакансії з високою зарплатою, навіть якщо не додаватиметься соцпакет (страхування, оплата навчання тощо). Третина українців оберуть роботу (31,5%) з такою самою оплатою та додатковими можливостями.

Понад половина громадян зазначили (52%), що бонуси є для них найважливішою додатковою можливістю. Інші претенденти звертають увагу на компенсацію вартості проїзду, страхування, навчання, безкоштовне проживання та харчування, путівки (умови вказані в порядку зменшення).

Дослідження проходило з 15 жовтня до 17 листопада 2021 року. На запитання відповідали представники сфери освіти, медицини, держсектора, будівництва, громадського харчування, ІТ, логістики, фінансових установ, роздрібної торгівлі тощо.

 

Джерело: ubr.ua