На одне вільне робоче місце претендує один пошукач

Станом на 1 серпня цього року на обліку в столичній службі зайнятості перебувало 13,2 тис. безробітних, з яких 11,6 тис. отримують допомогу з безробіття. Цифра майже в два рази поступається показникам річної давності - 25,3 тис. безробітних і 22,2 тис. одержувачів, повідомила прес-служба Київського міського центру зайнятості.

Одночасно на столичному ринку зайнятості налічується 12,7 тис. вакансій, або на 2 тис. більше в порівнянні з початком серпня 2020 го. В середньому роботодавці пропонують зарплату на рівні 10 000 грн. за рік сума зросла на 1300 грн.

При цьому на одне вільне робоче місце претендує одна людина, а на початку року було 3 спеціаліста. Серед роботодавців найбільш затребуваними є водії, медсестри, поліцейські, слюсарі-сантехніки, продавці продтоварів, вантажники, кухарі, працівники закладів ресторанного господарства, двірники, вантажники, охоронці.

З початку року нову роботу знайшли майже 7,8 тис. жителів столиці. Найбільше громадян (25%) працевлаштувалися в сферах оптово-роздрібної торгівлі.

 

Джерело: ubr.ua