Професійне
навчання
Slider

Компанія розвивається тоді, коли розвиваються її співробітники. Мудрі керівники своєчасно зрозуміли цю істину. Тому тренінги і курси стали невід'ємною частиною їх корпоративного життя. І великі корпорації, і маленькі фірми прагнуть до зростання шляхом здобуття знань і досвіду. І команда VIP HR сприяє навчанню вашого персоналу.

Послуги навчання та рекрутингу від компанії Віп Ейчар

Наші рекрутери займаються підбором різних фахівців: маркетологів, дизайнерів, юристів, менеджерів з продажу, логістів, економістів і бухгалтерів, обслуговуючого персоналу і т.д. І ми ж вважаємо за необхідне підтримувати, спрямовувати і розвивати ваших співробітників. Корпоративне навчання у вигляді тренінгів та курсів – оптимальний варіант. Тому що це:

 • розширює поле знань і навичок;
 • об'єднує команду і зберігає корпоративний дух;
 • підвищує рівень репутації вашої компанії;
 • дозволяє «виростити» потрібного вам фахівця.

У час стрімких технологій професійний і особистісний ріст команди – запорука успіху компанії і шлях до лідируючих позицій ринку.

Види навчання, які надає VIP HR

Ми пропонуємо навчання в зручному для вас форматі – офлайн або через інтернет. Переваги першого очевидні: можливість вчитися з будь-якого місця, не витрачаючи час на поїздки в навчальний центр. Жива присутність теж має свої плюси, тим паче, наші тренери і коучі працюють на виїзді.

За якими саме напрямками ми проводимо навчання?

 1. Рекрутинг – не тільки наша основна діяльність, а й сфера, в якій ми ділимося знаннями і досвідом. Наші рекрутери ведуть курси для колег і ейчарів. І, що важливо – діляться не просто теорією, а й практичним досвідом. Якщо вашим штатним hr-менеджерам потрібно підвищити кваліфікацію, то ми з радістю допоможемо.
 2. Керівництво і управління персоналом. Якщо ви або керівники підрозділів у вашій компанії потребують підвищення кваліфікації, то ми залучаємо провідних фахівців управлінської діяльності. Після тренінгів для керівників ви зможете:
 • впевнено і ефективно управляти командою;
 • розподіляти навантаження на співробітників;
 • виявляти слабкі і сильні ланки компанії;
 • надихати колектив на виконання планів;
 • створювати стратегію розвитку.
 1. Менеджер з продажу – одна з найбільш затребуваних професій на ринку праці. Щоб «виростити» хорошого продажника, потрібно навчити його не тільки скриптів і CRM системі. Важливий комплексний підхід, тому що менеджер з продажу – це ще й вправний оратор, блискучий психолог і просто доброзичлива людина. Як навчити саме такого фахівця – знають наші коучі.

Також ми навчаємо бухгалтерів, економістів, маркетологів, адміністраторів, помічників керівників, обслуговуючий персонал та інших фахівців. Просто залиште заявку або зателефонуйте в компанію ВіпЕйчар, і ми організуємо для ваших співробітників тренінг. Форма навчання – зручна для вас. У Києві проводимо офлайн навчання, з виїздом в офіс компанії або коворкінг. Якщо ж вас цікавлять курси і тренінги в інших міста України, то ми організовуємо їх в інтернет-форматі.

обучение фото

Переваги роботи з компанією Віп Ейчар

VIP HR – це рекрутингова компанія. Ми розуміємо, наскільки важливо підібрати кваліфікований персонал. Однак не менш значуще підтримувати високий професійний рівень на протязі всього періоду роботи. І в цій справі допоможуть курси та тренінги.

Чому вам варто звернутися у VIP HR?

 • Допомагаємо в підборі та навчанні персоналу будь-якого профілю.
 • Навчаємо і мотивуємо співробітників.
 • Зміцнюємо репутацію компанії на ринку.
 • Створюємо корпоративну культуру.
 • Володіємо гарячої базою вузькопрофільних фахівців.
 • Надаємо підтримку співробітників в період адаптації.
 • Даємо гарантію на свої послуги.
Із VIP HR ви знайдете кращі кадри і надійну підтримку для своїх фахівців

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Як знайти гарне навчання?
Щоб пошук був якісним, краще звернутися до професійних компаній із профільного навчання. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує навчання?
Вартість індивідуальна для кожного типу навчання.
 
✓ Де проходить навчання?
Ми проводимо заняття в офлайн або по відеозв'язку.