Кадровий облік
Slider

У вас немає відділу кадрів, тому що це недоцільно для вашого підприємства? Або він є, але ви не цілком задоволений роботою своїх фахівців?
Кадровий аутсорсинг з VIP HR – це послуги високого рівня і оплата за результат.

Кадровий облік – це те, без чого не може повноцінно функціонувати жодне підприємство. У невеликих компаніях, як правило, доводиться економити і перекладати обов'язки з обліку на бухгалтерів або офіс-менеджерів, але якість такої роботи не завжди на вищому рівні. І рано чи пізно все одно назріває необхідність звернутися до професіоналів. А ось у великих фірмах налагодити грамотну роботу відділу кадрів – і зовсім не просто. Саме тому досвідчені власники давно передають кадровий облік на аутсорсинг і вже навіть встигли оцінити всі його переваги

Кадровий аутсорсинг від VIP HR

Кадрова рутина – неминучий процес для кожної фірми. А тепер уявіть, що вам не потрібно витрачати зайвий час і кошти на навчання співробітників відділу кадрів. Оцінювати їх компетентність, приймаючи в штат. Ви просто віддасте всі процеси кадрового адміністрування на аутсорсинг, під контроль професіоналів, і отримаєте виконану роботу.

Оформляємо:

 • особисті справи, накази і розпорядження;
 • штатний розпис і регламент підприємства;
 • трудові договори і трудові книжки;
 • лікарняні листи і різні довідки;
 • документи на прийом і звільнення співробітників;
 • табелі обліку, відпусток;
 • своєчасну звітність.

Фахівці VIP HR контролюють дотримання трудового кодексу, щоб уникнути порушень, запобігти неоднозначні ситуації і убезпечити керівництво компанії від штрафів. Якщо вам знадобиться, то ми організовуємо навчання, проводимо тестування і даємо оцінку якості праці ваших кадрів.

Методи, які використовуємо

Є два варіанти співпраці з VIP HR – «під ключ» або частковий аутсорсинг. У першому випадку ви передаєте кадрове діловодство нашим фахівцям. При частковому аутсорсингу отримуєте допомогу в тих процесах, в яких вам необхідно: оформленні певних документів, веденні обліку, складанні табелю, інструкцій, договорів, в регулюванні звільнень або контролі прийому в штат нових співробітників.

Ми використовуємо систему, яку опрацьовували і вдосконалили роками. Перш за все, проводимо аудит документації. Якщо з нею є проблеми, то відновлюємо або розробляємо кадрову документацію. Далі, відбудовуємо оптимальну структуру оплати праці.

кадровый учет фото

Переваги співпраці з Віп Ейчар

Вам не буде потрібно виділяти цілий кабінет під відділ кадрів або платити зарплату співробітникам за відпрацьовані години. Звертаючись за послугами в нашу компанію, ви отримуєте результат, систему, яка буде функціонувати на благо вашого підприємства. Такий підхід економить кошти, тому що виключає необхідність наймати штат ейчарів, рекрутерів, бухгалтерів і юристів, для яких не завжди знаходяться справи.

Віп Ейчар спеціалізується на послугах кадрового аутсорсингу і надає повний пакет послуг.

Фахівці VIP HR:

 • надають послуги рекрутингу, підбирають тільки кваліфікований персонал;
 • проводять тренінги та навчання;
 • створюють і зміцнюють корпоративну культуру;
 • оформляють співробітників і супроводжують їх справи протягом всієї роботи на підприємстві;
 • займаються веденням кадрового обліку, діловодства, оформленням документів, створенням регламентів, єдиної структури робочих розкладів тощо.

Рекрутинг і кадровий аутсорсинг від VIP HR – це гарантія комфортної та безпечної роботи вашого підприємства. Легко адаптуємо наші послуги під потреби вашої компанії.

Наш офіс знаходиться в Києві, але ми допомагаємо підприємствам по всій Україні.

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Де знайти кадровий облік на аутсорсі?
Щоб результат був якісним, краще звернутися у спеціалізовані компанії. Команда VIP HR рада допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує кадрой облік?
Вартість індивідуальна, у нас існує кілька видів ведення кадрового обліку.
 
✓ Як ведеться кадровий облік
Ми ведемо облік віддалено, надаючи усі данні та звітність.