ІТ рекрутинг
Slider

Все ще витрачаєте час на перегляд резюме, відбір кандидатів в ІТ відділ? Потім проводите співбесіди, які віднімають сили? Далі допомагаєте адаптуватися новачкові, а по закінченню 1-2 місяців стає зрозуміло: співробітник вам не підходить.

Що в такому випадку робити? Починати спочатку. Знову витрачати нескінченні години на відбори, співбесіди, адаптацію. Але є більш надійний вихід – звернутися в рекрутингову компанію, яка спеціалізується на підборі ІТ кадрів.

Рекрутинг від Віп Ейчар заощадить багато часу, сил, коштів.

Чому самостійний підбір IT фахівця не ефективний?

Коли ви займаєтеся підбором, то напевно не враховуєте деякі нюанси, які рекрутери завжди беруть до уваги.

 1. Мотивація у вигляді високої зарплати, премії не може довго надихати працівника. У якийсь момент навіть пристойної суми буде мало. А ось якщо крім гідного окладу співробітника близькі цілі, цінності компанії, відгукується внутрішній устрій, підхід до роботи, то ймовірність продуктивних і тривалих відносин підвищується.
 2. Професіоналізм, наявність вдалих кейсів – важливий показник для шукача. Однак враховуйте, що компетентний ІТ співробітник захоче працювати в серйозній фірмі, що розвивається. Будьте готові й ви показати реальні переваги, перспективи.
 3. Компетентні кадри «розлітаються» на ходу. Деякі фахівці не встигають розмістити резюме на сайті вакансій, тому що знаходять роботу через «сарафанне» радіо. У сфері IT рекрутингу знають про це. Рекрутери часто підтримують зв'язок з компетентними кадрами з минулих місць роботи, тому першими дізнаються, коли хороші ІТ фахівці стають претендентами.

Послуги IT рекрутингу від VIP HR

ІТ сфера розвивається активно, тому ейчарам, рекрутерам доводиться постійно навчатися. Щоб результат підбору порадував, рекрутер повинен бути професіоналом у сфері IT. І команда Віп Ейчар може гарантувати результат. Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • сильного IT фахівця;
 • людину, що розділяє цінності, ідеї вашої команди;
 • заощаджений час, який зазвичай йде на відбір вакансій, співбесіди, адаптацію співробітників;
 • гарантійні зобов'язання. Якщо кадри вам не підходять, то ми проводимо заміну.

Вам не доведеться наймати штатних рекрутерів, для яких не завжди є справи. ІТ рекрутинг від Віп Ейчар вирішує завдання найму тоді, коли виникає потреба. Таким чином ви платите тільки за результат.

ИТ рекрутинг

IT персонал, який підбирає VIP HR

Іноді сильна презентація не має нічого спільного з рівнем знань, професійними навичками. Рекрутери VIP HR відрізняють справжніх професіоналів, від людей, які вміють вдало «упакувати» і презентувати свою кандидатуру на співбесіді.

У більшості випадків співробітники IT сфери – люди закриті. І ораторські здібності, як правило, не є їх сильними сторонами. Саме тому для недосвідчених рекрутерів або власників бізнесу, які не надто занурені в ІТ діяльність, знайти грамотного, досвідченого айтішника складно.

Наші рекрутери підберуть для вас професійних програмістів, тестувальників, системних адміністраторів, архітекторів, аналітиків, фахівців з юзабіліті. Але головне, ви отримуєте тільки цільових претендентів. Численні відбори і попередні співбесіди ми беремо на себе. Ви зможете оцінити рівень нового персоналу вже в перші робочі дні, адже професіоналізм відразу відчувається в роботі.

Переваги роботи з Віп Ейчар

 • Надаємо тільки цільових кандидатів ІТ. Якщо ваш рекрутер видає вам багато «хороших» фахівців, то, швидше за все, це його недоробка. До співбесіди з керівництвом ми допускаємо тільки кращих.
 • Позбавляємо від плинності кадрів. Знаєте, чому вона взагалі виникає? Тому що ви берете на роботу IT співробітників, які не вписуються в вашу корпоративну культуру, не поділяють цінності компанії. При прийманні на роботу ми завжди розглядаємо особистісні якості, сильні та слабкі сторони кандидатів.
 • Допомагаємо співробітникам рости. Зупинка в розвитку тягне за собою втрати для підприємства. Це трапляється, коли фахівцям не вистачає свіжих знань. Якщо компанія вкладається в навчання персоналу, то вона не припиняє ріст і розвиток.

Крім підбору персоналу, IT рекрутинг від VIP HR передбачає додаткові послуги:

 • сприяємо адаптації співробітника в новому колективі;
 • підтримуємо корпоративну культуру;
 • забезпечуємо розвиток через навчання – тренінги, семінари, курси.

Офіс VIP HR знаходиться в Києві, але ми допомагаємо знайти професійні ІТ кадри компаніям по всій Україні.

Надішліть заявку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Поширені запитання
✓ Де знайти ІТ персонал?
Щоб результат був якісним, краще звернутися в спеціалізовані компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштують послуги ІТ рекрутинга?
Вартість послуг індивідуальна і залежить від багатьох факторів.
 
✓ Як працює ІТ рекрутинг?
Ми шукаємо в штат вашої компанії ІТ спеціалістів, цим самим допомагаємо Вам скоротити час і витрати на пошук.