ІТ рекрутинг
Slider

Відбір співробітників, проведення співбесіди, подальша адаптація – на всі перелічені процеси йде багато часу та сил. Адже після кількох місяців роботи може виявитися, що новачок абсолютно вам не підходить, а значить потрібно знову проводити пошук, співбесіду та всі інші процеси.

Підходящим виходом із ситуації є кваліфікована допомога від спеціалістів рекрутингового агентства VIP HR.

Причини неефективності самостійного підбору IT фахівців

Відсутність належного досвіду та знань призводить до ігнорування важливих нюансів, на які досвідчені рекрутери завжди звертають особливу увагу:

  1. Наявність регулярних премій та висока заробітна плата – цього недостатньо для тривалого натхнення співробітників. З часом будь-який рівень зарплати вважається надто низьким. Тому співробітник повинен розділяти цінності, цілі певної компанії, тоді суттєво підвищується ймовірність тривалої співпраці.
  2. Підшукуючи справжнього професіонала зі значним досвідом, потрібно бути готовим до того, що він теж має деякі вимоги до свого майбутнього місця роботи. Тому роботодавцю потрібно підготувати гідну презентацію своєї фірми, щоб привернути увагу професіонала.
  3. Хороші кадри швидко знаходять роботу за допомогою «сарафанного радіо». Тому рекрутери завжди підтримують зв'язок із такими кадрами ще з їхніх минулих робочих місць. Таким чином, вдасться першими дізнатися, коли IT фахівець стає активним претендентом на нове робоче місце.

Перелічені особливості доводять, що самостійні пошуки IT фахівця рідко можуть увінчатися успіхом, а отже знадобиться допомога досвідчених рекрутерів.

ИТ рекрутинг

Професійні послуги IT рекрутингу від компанії VIP HR

Враховуючи активний розвиток сучасної IT сфери, рекрутерам важливо встигати навчатися та розвиватися, щоб демонструвати гідний рівень професіоналізму у своїй роботі. Команда спеціалістів Віп Ейчар гарантує якісний результат співпраці. Наші клієнти можуть розраховувати на отримання:

  • досвідченого IT фахівця;
  • фахівця, який поділяє цінності, цілі саме вашої компанії, організації;
  • заощадженого часу, який доводиться витрачати, щоб знайти фахівця, провести співбесіду та інше;
  • гарантійних зобов'язань (у разі, коли працівник не підходить за певними критеріями, буде проведено термінову заміну).

Немає необхідності в тому, щоб витрачати час та гроші на пошуки та найм штатних рекрутерів. Адже їхні послуги не завжди потрібні. Послуги IT рекрутингу від Віп Ейчар будуть надані тоді, коли це дійсно потрібно. Тому клієнт платить виключно за отримані результати від виконаної роботи.

Підбір IT персоналу: переваги співпраці з VIP HR

Завдяки отриманим знанням та набутому досвіду, рекрутери компанії VIP HR точно знають, як швидко визначити, хто перед вами: справжній професіонал або людина, яка вміє «презентувати» себе виключно з найкращих сторін.

Особливість більшості IT фахівців у тому, що це закриті та не надто балакучі люди. Тому власникам компаній складно відшукати справжнього айтішника, який точно знає свою роботу.

Наші рекрутери допоможуть підібрати різних фахівців: системних адміністраторів, програмістів, тестувальників, аналітиків та інше. Вже в перші дні роботи фахівця ви зможете зрозуміти, що ця людина справді на своєму місці.

Основні переваги співпраці з VIP HR:

  • Пошук виключно цільових кандидатів в IT сфері, а тому співбесіду з керівництвом проходитимуть найкращі з найкращих.
  • Відсутність плинності кадрів, що виникає через найм на роботу співробітників, які не вписуються у вашу корпоративну культуру. Ми завжди звертаємо увагу на сильні та слабкі сторони кандидатів, їх особисті якості.
  • Допомога у кар'єрному зростанні. Компанії, які вкладають кошти у навчання власного персоналу, ніколи не зупиняються у розвитку.

Крім того, компанія VIP HR також допоможе впоратися зі швидкою адаптацією нових співробітників у колективі, працює над підтримкою корпоративної культури кожної фірми. Додатково наші спеціалісти допомагають співробітникам активно розвиватися за допомогою організованих тренінгів, курсів та різних семінарів. Незважаючи на те, що головний офіс VIP HR знаходиться у Києві, наші послуги розповсюджуються на всі міста України.

Надішліть заявку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Поширені запитання
✓ Де знайти ІТ персонал?
Щоб результат був якісним, краще звернутися в спеціалізовані компанії. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштують послуги ІТ рекрутинга?
Вартість послуг індивідуальна і залежить від багатьох факторів.
 
✓ Як працює ІТ рекрутинг?
Ми шукаємо в штат вашої компанії ІТ спеціалістів, цим самим допомагаємо Вам скоротити час і витрати на пошук.