VIP HR і "VIP HR ONLINE" - як не натрапити на недобросовісного підрядника в рекрутингу?


 

недобросовестный подрядчик фото

З 2020 року ми розпочали отримувати повідомлення від шукачів та власників компаній з негативними відгуками про роботу. Розібравшись, наші фахівці з'ясували, що на ринку почала існувати компанія "vip hr online", яка пропонує послуги з підбору персоналу та пошуку роботи і, в підсумку, не виконує свої зобов'язання.

Здобувачі та власники бізнесу, які потрапили в таку неприємну ситуацію, намагаються вжити якісь заходи і щось зробити. Звичайно, про негативний досвід хочеться розповісти та попередити тих, хто може стати потенційним "клієнтом". Тоді ви починаєте шукати компанію в інтернеті та знаходите картку компанії на Google Картах і в соціальних мережах. На жаль, під запитом співзвучної компанії перші в списку viphr.com.ua і багато хто впевнений, що це одна і та ж компанія - а це зовсім не так! Ми ніякого відношення не маємо до компанії "VIP HR ONLINE" і хочемо вберегти Вас від цього несумлінного агентства.

Чим відрізняється наша компанія від “vip hr online”

  • Для нашої компанії завжди на першому місці були і є професіоналізм, якість послуг, що надаються і шанобливе ставлення до клієнта.
  • Ми завжди відкриті до діалогу і раді обговорити деталі співпраці при зустрічі: у нас в офісі або приїхати до вас.
  • Наші рекрутери використовують особисто розроблені технології пошуку і відбору співробітників.
  • Ми зберігаємо конфіденційність пошуку.
  • Після узгодження заявки на підбір кандидата ми обов'язково відправляємо вам договір.
  • Ми надаємо 6 місяців гарантії на заміну кандидата.
  • Наша компанія не працює по повній передоплаті!
  • І найголовніше - ми шукаємо кандидатів, як для себе!

Як не опинитися в руках шахраїв при пошуку підрядника по підбору персоналу?

Найголовніше - відповідально підійти до пошуку рекрутингового агентства!

Перш за все, обов'язково знайдіть інформацію про агентство в Інтернеті. Зайдіть на сайт, зверніть увагу на його оформлення. Скільки компанія існує на ринку. Подивіться на активність кадрового агентства в соціальних мережах - Instagram, Facebook, LinkedIn.

Почитайте відгуки про компанію. Якщо є можливість - зв'яжіться безпосередньо з реальними замовниками.

І запам'ятайте головне - не варто працювати з агентствами, які не мають офіційних документів і викликають у вас сумніви під час телефонної розмови! Це, як мінімум, допоможе знизити ризики в роботі з новими підрядниками.

Якщо у Вас виникнуть питання або складності при підборі персоналу, Ви завжди можете звернутися до нас. Команда ВІП Ейчар з легкістю і в лічені терміни знайде Вам фахівця будь-якого рівня з будь-якої сфери діяльності.

Для цього Вам потрібно заповнити бриф по підбору кандидата за посиланням і наші фахівці неодмінно зв'яжуться з Вами- https://viphr.com.ua/briff/