ТОП-10 найбільш незвичайних професій


 

Якщо ви зараз на старті своєї кар'єри або працюєте, але хочете поміняти рід діяльності, ловіть топ 10 найбільш неординарних професій в світі:

Людина, яка стоїть замість вас в черзі

Згідно зі статистикою, людина проводить мінімум 6 місяців свого життя стоячи в черзі. У Великобританії знайшли вихід з цієї ситуації і винайшли професію «стоячого в черзі», який всього за 20-40 доларів за годину позбавить вас від мук очікування в довгих чергах. Особливу популярність професія набуває під час «Чорної П'ятниці»

Випробувач водних атракціонів

Людина, яка тестує водні гірки і описує свої враження та емоції. Напевно, це можна назвати роботою мрії для активних людей, враховуючи ще й досить високий оклад.

Професійний обіймач

Дуже мила і добра робота. Ідеально підійде емпатичним, відкритим людям, які люблять і готові дарувати тепло іншим.

Користуються ті, хто перебуває у важкому психологічному стані і потребує підтримки. Готові за таку послугу платити близько 60 доларів в день.

Перевертач пінгвінів

Сенс роботи - ставити на ноги пінгвінів, яких відкинуло звуковою хвилею при зльоті літака і стежити за їх загальним станом здоров'я. Підійде тим, хто готовий до важких умов клімату і має ветеринарну освіту.

Дегустатор корму для тварин

Робота для гурманів. Людина куштує нові смаки і перевіряє якість продуктів для братів наших менших за непоганий оклад (50-70 тисяч доларів на рік).

Запахознавець

Ці люди працюють на фабриках по виробництву дезодорантів. Їх завдання - контролювати якість дезодоранту, текстуру, витримку і т.д. Особлива вимога - гарний нюх. Зарплата за гострий нюх - близько 2000 доларів.

Укладальник сумок

Напевно, всі стикалися з проблемою, коли всі речі не поміщаються у валізу або її неможливо закрити. В Америці за 250 доларів на годину спеціально навчена людина упакує валізу за вас.

Трамбувальник пасажирів

У зв'язку з величезним населенням Китаю, в метро є людина, яка допомагає «утрамбувати» всіх пасажирів у вагон. Можливо, скоро Європі потрібно буде запозичити цю професію.

Модель окремих частин тіла

Компанії, які займаються косметичними засобами, часто користуються послугами моделі рук, ніг, волосся і т.д. При цьому людина може не відповідати стандартним модельним параметрам, але заробляти не менше фотомоделей.

Письменник передбачень для печива

Здається, нескладне завдання. Але ця людина щодня придумує сотні різних прогнозів, які тішать нас за чашкою кави.


Напевно, в світі ще багато до божевілля дивних або до захвату захоплюючих робіт. Але найголовніше, щоб робота була до душі і приносила очікувані доходи!

А яку б Ви обрали професію для себе?