Підбір співробітників середньої ланки


 

Подбор сотрудников среднего звена фото

 

Якщо ви не боїтеся відповідальності та емоційного навантаження, то цілком можете взяти на себе цю роль в компанії. Однак більшість працівників остерігаються цієї посади навіть за непоганий оклад. Все тому, що вона вимагає високих професійних і особистісних якостей, комунікативних навичок і стійкості. Саме через навантаження і вимог знайти підходящих кандидатів аж ніяк не просто.

Ви напевно здогадалися, що мова піде про співробітників або менеджерів середньої ланки. Розглянемо, в чому ж складність їхнього економічного становища? І як знайти грамотного менеджера середньої ланки в свою компанію?

 

Як підібрати співробітника середньої ланки?

До менеджерів середньої ланки, як правило, відносять керівників відділів, департаментів, керівників деяких галузей. Вони служать сполучною ланкою між ТОП-менеджерами і співробітниками своїх відділів. Менеджери середньої ланки часто потрібні у відділах продажу, реклами, в ейчар відділах, в департаментах по роботі з клієнтами та в інших сферах.

Основне їхнє завдання - впровадження планів, стратегій, які перед ними ставить вище керівництво. Менеджер середньої ланки повинен організувати робочий процес так, щоб команда давала максимальні результати по поставленим цілям. При цьому йому необхідно контролювати процес, а часом покладати на себе найвідповідальнішу частину роботи.

Нескладно здогадатися, який ступінь емоційного навантаження і відповідальності лежить на цих співробітниках. Тому, коли справа доходить до їх пошуку, досвідчені керівники не роздумуючи звертаються в рекрутингові агентства. У професійних рекрутерів завжди є напрацьовані теплі бази, а також можливість зібрати актуальні відомості про того чи іншого фахівця.

А які існують способи для самостійних пошуків? У чому їх плюси та мінуси? Зараз розглянемо.

 

Варіанти пошуку співробітників середньої ланки

Якщо ви вирішили займатися підбором співробітників середньої ланки самостійно, без допомоги рекрутерів, то є кілька способів.

Сайти вакансій. До цього способу вдаються практично всі, навіть професійні рекрутери. Перевага в тому, що на грамотно складену вакансію приходить великий відгук кандидатів. Однак, щоб відібрати по-справжньому гідних претендентів, знадобитися дуже багато часу. І велика ймовірність того, що переглянути резюме кожного - просто не вийде. У професійних рекрутерів в цьому сенсі є чіткі алгоритми дій, які дозволяють їм швидко здійснювати відбір.  

Рекомендації. Деякі компанії просять співробітників порадити когось із знайомих, хто на їх погляд підійшов би на посаду. Але подібна практика не ефективна з менеджерами середньої ланки. Ця посада вимагає високих професійних навичок та організаторських здібностей. Тут буде не зайвою допомога професійних рекрутерів, які підтримують спілкування з різними фахівцями з різних сфер і цілком можуть привести за собою не тільки співробітника середньої ланки, а й цілий штат хороших фахівців.

Виростити власних співробітників. Оптимальний спосіб, тому що він дозволяє неспішно і планомірно придивитися, і виявити найсильнішуа ланку в команді. Також штатні співробітники, як правило, добре обізнані у внутрішніх процесах компанії. І на те, щоб в них розібратися просто не доведеться витрачати час. Але навчитися новим навичкам все ж доведеться. Це дозволить організувати більш ефективну роботу і не вичерпати себе на новій посаді.

Це основні способи. Зрозуміло, щоб їх впровадити, потрібно витратити час, а також володіти професійними навичками по підбору. Через відсутність часу і цих самих навичок багато компаній і звертаються за допомогою в рекрутингові компанії.

 

Як шукати співробітників середньої ланки через рекрутингове агентство?

Навіщо звертатися до рекрутингового агентства, якщо можна зайнятися пошуками самостійно?

Якщо ви хочете знайти по-справжньому кваліфікованих співробітників, які покажуть високі результати, то до підбору потрібно підходити правильно. Професійні рекрутери справляються із завданням за короткий термін і з гарантією якісного результату. В агентстві Віп Ейчар вам допоможуть знайти не тільки хороших менеджерів середньої ланки, але і працівників бухгалтерії, відділу реклами і маркетингу, менеджерів з продажу та роботі з клієнтами, HR-фахівців і співробітників найрізноманітніших сфер.

Співпрацюючи з рекрутинговим агентством, ви економите час і примножуєте прибуток свого підприємства.