Аутстафінг персоналу в Україні: як використовується і головні переваги


аутстаффинг фото

 

Аутстафінг персоналу останнім часом стає максимально популярним та поширеним у різних сферах. Адже використання послуг фахівців поза штатом дозволяє не лише зменшити ФОП (фонд оплати праці), а й додатково зменшити початкове навантаження на весь відділ кадрів.

Що таке аутстафінг?

Outstaffing персоналу має на увазі різновид позикової праці, коли відбувається процедура виведення співробітників за межі конкретної фірми або компанії. Цей спеціаліст тимчасово починає працювати над проектами компанії-замовника. При цьому співробітник числиться у команді клієнта, а його робоча діяльність контролюється менеджерським складом.

У чому його суть?

Найчастіше аутстафінг співробітників потребують великі підприємства чи організації, у яких необхідно збільшити спочатку сформований штат співробітників через розширення бізнесу. Але, якщо ця потреба перевищує річний план з персоналу, тоді необхідно скористатися допомогою нашої команди VIP HR та замовити аутстафінг: здійснюється набір нових працівників, які виконують поставлені перед ними завдання разом з усіма іншими співробітниками, але при цьому належать до штату компанії аутстафінгу.

Аутстафінг в Україні

Незважаючи на активне розповсюдження даної послуги, в Україні outstaffing працівників позитивно сприймаються далеко не всіма компаніями та підприємствами. Все це пов'язано з тим, що мало хто з бізнесменів знайомий з таким поняттям, вони не готові втрачати колишні важелі контролю за виконанням конкретних процесів усередині фірми.

Оцінюючи всі переваги аутстафінгу, такими послугами в Україні все частіше користуються приватні підприємці та юридичні особи. В результаті вдається досягти таких поставлених цілей:

  • Позбутися небажаних трудових сперечань.
  • Спростити процедуру роботи з персоналом фірми, спростити систему управління кадровими питаннями.
  • Можливість вирішувати усі необхідні фінансові питання.

Аутстафер в Україні часто займається вирішенням таких актуальних питань, як розрахунок, нарахування, видача заробітної плати, всіляких грошових компенсацій та інше.

Переваги виведення працівників за штат

Вивчаючи переваги аутстафінга, слід зазначити якісну оптимізацію всіх робочих процесів у компанії, фірмі, зменшення загальної кількості витрат. Завдяки активному виведенню персоналу за штат, вдається легко оптимізувати витрати, що стосуються непрофільних процесів у бізнесі.

Outstaffing персоналу виключає той факт, коли замовнику доводиться самостійно розбиратися з оформленням документів. Тому вдається зменшити початкове навантаження на бухгалтерський відділ та інші відділи для підприємства.

Переваги роботи з компанією ВІП Ейчар

Компанія ВІП Ейчар надає власну допомогу у вигляді послуг кваліфікованих фахівців, які готові здійснювати грамотний аутстаффінг співробітників. Наші фахівці готові виконувати такі важливі послуги:

  • Займатися звільненням працівників, які не справляються із поставленими завданнями, приймати на роботу нових працівників.
  • Нараховувати та виплачувати заробітну плату.
  • Розбиратися із податковими нарахуваннями.
  • Здійснювати пошуки та проводити заміну співробітників.
  • Складання, здавання звітів та іншої документації.