Аутстафінг персоналу
Slider

Є потреба в нових співробітниках, але не можете собі дозволити поповнення штату?

Кожному бізнесу потрібні компетентні кадри, інакше він просто не може нормально розвиватися і довго існувати. Кадровий аутстафінг — це світова практика, яка успішно використовується у великих українських компаніях і розв'язувати проблему позаштатного персоналу.

Аутстафінг: як це працює?

Власники деяких компаній ставляться з настороженістю до аутстафінгу, вважаючи, що він передбачає втрату контролю над своїм штатом або бізнесом в цілому. Це в корені хибна думка, що формується в силу неправильного розуміння процесу.

Аутстафінг має на увазі перехід співробітників до вас на підприємство з компанії, яка виступає підрядником, аутстафером. На той період часу, на який це необхідно.

Припустимо, вам потрібен проектний рекрутинг на термін 2-3 місяці. Наймати штатний персонал в такому випадку просто немає сенсу. Відповідно, кваліфіковані фахівці і самі не дуже райдужно сприймуть перспективу працевлаштування на два місяці. Цю проблему легко вирішує послуга аутстаффінгу від VIP HR.

Як це відбувається на практиці? Віп Ейчар надає співробітників на необхідний час. Надані фахівці нічим не відрізняються від основної частини вашого колективу і працюють поряд зі штатними кадрами. Виконують завдання, поставлені вашим керівництвом. За принципом роботи та зайнятості вони є частиною вашої команди, але на той термін, на який вони потрібні. При цьому власник бізнесу оплачує послуги згідно з контрактом компанії-підряднику — VIP HR. А ми, у свою чергу, платимо заробітну плату цим кадрам і податки за їх діяльність.

Якщо ваш штатний або позаштатний персонал має потребу в навчанні, то ви можете замовити тренінги та курси у нас. Ми проводимо їх як по відеозв'язку, так і в офісі.

Кадровий аутстафінг з Віп Ейчар: його види та переваги

А чи потрібна ця послуга вам? Зрозуміло, актуальність визначається індивідуально. Якщо витрати на персонал займають більшу частину бюджету, а зростання штату ставить в тупик питання оподаткування, то вихід очевидний. Також, коли виникає потреба у професійному рекрутингу, то найоптимальніше рішення — замовити послугу від Віп Ейчар.

аутстаффинг персонала фото

Основні переваги складно переоцінити. Аутстафінг з нашим рекрутинговим агентством дозволяє:

 • залучати нові кадри в періоди активного росту і розвитку бізнесу. Все, що потрібно — звернутися в компанію VIP HR, укласти договір на певний термін і завдання вашого бізнесу будуть вирішені;
 • запрошувати в штат професійних рекрутерів для підбору персоналу. Всім відомо, що фахівець в рази швидше і ефективніше впорається із завданням пошуку і подальшого ведення кадрових процесів;
 • не перевищувати плани з персоналу, позбутися турбот, пов'язаних з оформленням нових співробітників, тому що послуга аутстафінгу передбачає оформлення в компанії, яка є підрядником.

Що ви отримуєте від співпраці з VIP HR? Наші рекрутери допомагають в найважливіших питаннях.

 1. Проводять набір окремих співробітників, цілих команд і відділів.
 2. Навчають, організовують курси та тренінги.
 3. Дають оцінку ефективності.
 4. Допомагають новим співробітникам адаптуватися в колективі, що сприяє підвищенню ефективності.
 5. Розробляють регламенти, посадові інструкції.
 6. Ведуть кадрову документацію.
 7. Створюють і підтримують корпоративну культуру, тімбілдінг.

Якщо хочете підвищити ефективність свого підприємства, зберегти контроль над його ресурсами, оптимальне рішення — замовити аутстафінг від Віп Ейчар.

Чому вам варто звернутися до нас?

Наша компанія допоможе знайти надійних і компетентних рекрутерів, і інших позаштатних співробітників. Якщо ваш бізнес стоїть на порозі зростання і розвитку, то поспішіть звернутися до нас. У VIP HR для вас:

 • підберуть найкращий персонал;
 • проведуть навчання — курси та тренінги для фахівців різного рівня;
 • розроблять стратегію розвитку;
 • створять корпоративну культуру;
 • оптимізують бізнес-процеси.

З нами ви позбудетеся труднощів, пов'язаними з підбором персоналу і виведенням його зі штату. Надаємо послуги в Києві і у всіх містах України.

Надішліть заявку

Поширені запитання

Часто задаваемые вопросы
✓ Де знайти аутстафінг персоналу?
Щоб результат був якісним, краще звернутися до спеціазованих компаній. Команда VIP HR готова допомогти, телефонуйте (050) 144 77 22.
 
✓ Скільки коштує аутстафінг персоналу?
Вартість індивідуальна, у нас існує кілька пакетів по аутстафінгу персоналу.
 
✓ Як працює аутстафінг персоналу?
Ми надаємо в штат вашої компанії співробітників на визначений термін.